Hydraulik Wrocław 24h

Dane kontaktowe

Mur-Tur Paweł Turopolski ul.Śliczna 45 m 6
50-566 Wrocław (woj. dolnośląskie)

E-mail: hydraulikwroclaw24@wp.pl

NIP: 5732731183
REGON: 022418946

Usługi hydrauliczne

Mamy świadomość, że każda nagła awaria sieci hydraulicznej wymaga pilnej interwencji – nikt bowiem w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie życia bez sprawnego działania tych konstrukcji. Dlatego tez w naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie przyjechać do klienta, zdiagnozować źródło problemu, jak również naprawić powstałą awarię. Co ważne, jesteśmy w stanie przyjechać do klienta o dowolnej porze, bowiem nasze pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu działa całą dobę, w tygodniu, niedziele i święta.

Oczywiście pogotowie nie jest naszą jedyną usługą hydrauliczną – jest ich znacznie więcej. Jest to między innymi udrażnianie kanalizacji, przepychanie rur, montaż urządzeń sanitarnych, naprawa co a także wszystkie inne prace, dzięki którym sanitarna instalacja co będzie bezawaryjnie działać.

Kamerowanie termowizyjne pozwala także ocenić wykonanie stolarki okiennej, skuteczności docieplenia budynku a także umożliwia lokalizację wycieku i nieszczelności w instalacjach. W naszej ofercie znajdują się również inspekcje, które pozwalają na sprawdzenie drożności rur, przyczyn awarii czy też mniejszych uszkodzeń. Kamerowanie kanalizacji zalecamy wykonywać przy zakupie nieruchomości celem sprawdzenia stanu technicznego instalacji sanitarnej.

Usługi hydrauliczne które realizujemy na terenie miasta Wrocław i okolic to między innymi:

    usługi hydrauliczne wrocław
  • montaż i naprawy instalacji wod-kan, CO oraz urządzeń sanitarnych,
  • usuwanie wycieku wody i kanalizacji,
  • usługi udrażniania i kamerowania kanalizacji,
  • konsultacje i diagnostyka obejmujące dowolne instalacje sanitarne,
  • przepychanie rur,
  • inspekcja poszczególnych konstrukcji.

Instalacje wodociągowe

Zajmujemy się kompleksowymi usługami obejmującymi instalacje wodociągowe. Nasze działania obejmuje przede wszystkim montaż takiego systemu, a także jego naprawę w przypadku zaistnienia awarii. Zaletą naszych usług jest możliwość skorzystania z opcji pogotowia hydraulicznego, dostępnego przez całą dobę.

Instalacje kanalizacyjne

Doradzamy w sprawie wyboru odpowiedniej opcji, montujemy, a także naprawiamy instalacje kanalizacyjne w Państwa domach. Nasze duże doświadczenie przekładamy na fachowo realizowane usługi hydrauliczne, wykonując szczelny oraz skuteczny system ściekowy.

Kamerowanie kanalizacji

Przed wykonaniem naprawy ważne jest odpowiednie zdiagnozowanie problemu. Duże możliwości daje kamerowanie kanalizacji, które pozwala na bezinwazyjnie sprawdzenie stanu instalacji, co umożliwia później skuteczniejsze i szybsze działanie podczas usuwania awarii.

Udrażnianie kanalizacji

Usuwamy zróżnicowane zanieczyszczenia, które powodują zator instalacji kanalizacyjnej w Państwa domu. W zależności od rodzaju awarii, a także jej skali, używane są przez nas dwie specjalistyczne metody udrażniania kanalizacji, w tym użycie wody pod dużym ciśnieniem lub sprężyny do mechanicznego oczyszczenia.

Copyright by Mur-Tur Wszystkie prawa zastrzeżone