Hydraulik Wrocław 24h

Dane kontaktowe

Mur-Tur Paweł Turopolski ul.Śliczna 45 m 6
50-566 Wrocław (woj. dolnośląskie)

E-mail: hydraulikwroclaw24@wp.pl

NIP: 5732731183
REGON: 022418946

Instalacje kanalizacyjne

Specjalnością naszej firmy są kompleksowe usługi hydrauliczne, obejmujące między innymi szereg prac w zakresie instalacji kanalizacyjnej. Są to niezwykle rozbudowane konstrukcje, które odprowadzają zużytą wodę czy ścieków. Powstają one najczęściej w trzech miejscach domu – łazience, ubikacji i kuchni. W pierwszym przypadku chodzi oczywiście o natryski, umywalki, bidety czy pralkę, w drugim miskę ustępową i umywalkę, w trzecim natomiast zlewozmywak czy zmywarkę.

Jak widać, elementów tych jest sporo, dlatego też instalacja kanalizacyjna musi być odpowiednio zaprojektowana i rozbudowana. Jednocześnie należy zadbać o jej szczelność, jak również montaż specjalnych syfonów, które zapobiegną powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniu.

Jeśli więc właśnie wprowadzasz się do nowo wybudowanego domu lub robisz generalny remont łazienki, kuchni czy ubikacji zwróć szczególną uwagę na to, jaką firmę zatrudniasz. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane w odpowiedni sposób i w krótkim czasie.

Na każdym etapie realizacji prac zapewniamy fachowe doradztwo i wyjaśniamy niezbędne do prawidłowego działania kanalizacji procesy.

Jednak sam montaż kanalizacji nie jest jedyną usługą hydrauliczną, jaką świadczymy. Oprócz tego zapewniamy także szereg napraw i kontroli działania poszczególnych konstrukcji.

Inną, niezwykle ważną usługą naszej firmy jest kompleksowe pogotowie kanalizacyjne na terenie Wrocławia i okolic. Każdego dnia (również w niedziele i święta), przez całą dobę nasi fachowcy są gotowi na nagłe interwencje i awarie. W krótkim czasie dojeżdżają do mieszkania czy firmy klienta, sprawdzają źródło awarii i naprawiają uszkodzone elementy.

Najczęstszą awarią, która wymagają naszych pilnych interwencji, jest zapchanie się przewodów. Najczęściej są one spowodowane osadzeniem się tłuszczów i osadów w przewodach lub niewłaściwym sposobem montażu, powodującym nieprawidłowy spływ ścieków.

W takich wypadkach, przy użyciu specjalistycznego sprzętu przeprowadzamy udrażnianie rur, a następnie czyszczenie kanalizacji. Dzięki temu w krótkim czasie poszczególne urządzenia i armatura są gotowe do użytkowania przez kolejne lata.

Aby zapobiec zapychaniu rur warto regularnie zamawiać czyszczenie kanalizacji, które pozwoli pozbyć się osadów, zwiększyć drożność czy zniwelować problem nieprzyjemnych zapachów. Zgłoś się do nas, a wykonamy tę usługę w kilkanaście minut.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę usługi hydrauliczne wykonujemy na terenie Wrocławia, jak i okolic.

Copyright by Mur-Tur Wszystkie prawa zastrzeżone