hydraulik wrocław 24h
całodobowe pogotowie hydrauliczne

Dane kontaktowe

Mur-Tur Paweł Turopolski ul. Miłostowska 30/1
51-315 Wrocław (woj. dolnośląskie)

E-mail: hydraulikwroclaw24@wp.pl

NIP: 5732731183
REGON: 022418946
hydraulik wrocław 24h hydraulik wrocław

Usługi hydrauliczne

Mamy świadomość, że każda nagła awaria sieci hydraulicznej wymaga pilnej interwencji – nikt bowiem w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie życia bez sprawnego działania tych konstrukcji. Dlatego tez w naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie przyjechać do klienta, zdiagnozować źródło problemu, jak również naprawić powstałą awarię. Co ważne, jesteśmy w stanie przyjechać do klienta o dowolnej porze, bowiem nasze pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu działa całą dobę, w tygodniu, niedziele i święta.

Oczywiście pogotowie nie jest naszą jedyną usługą hydrauliczną – jest ich znacznie więcej. Jest to między innymi udrażnianie kanalizacji, przepychanie rur, montaż urządzeń sanitarnych, naprawa co a także wszystkie inne prace, dzięki którym sanitarna instalacja co będzie bezawaryjnie działać.

Kamerowanie termowizyjne pozwala także ocenić wykonanie stolarki okiennej, skuteczności docieplenia budynku a także umożliwia lokalizację wycieku i nieszczelności w instalacjach. W naszej ofercie znajdują się również inspekcje, które pozwalają na sprawdzenie drożności rur, przyczyn awarii czy też mniejszych uszkodzeń. Kamerowanie kanalizacji zalecamy wykonywać przy zakupie nieruchomości celem sprawdzenia stanu technicznego instalacji sanitarnej.

Usługi hydrauliczne które realizujemy na terenie miasta Wrocław i okolic to między innymi:

    usługi hydrauliczne wrocław
  • montaż i naprawy instalacji wod-kan, CO oraz urządzeń sanitarnych,
  • usuwanie wycieku wody i kanalizacji,
  • usługi udrażniania i kamerowania kanalizacji,
  • konsultacje i diagnostyka obejmujące dowolne instalacje sanitarne,
  • przepychanie rur,
  • inspekcja poszczególnych konstrukcji.
Copyright by Hydraulik Wrocław 24h Wszystkie prawa zastrzeżone
Hydraulik Wrocław 24h